0item(s)

You have no items in your shopping cart.

Product was successfully added to your shopping cart.

Telekomanda me mouse

Be the first to review this product

Quick Overview

 Përfshihet


 • Telekomandë interaktive me numra dhe mouse.

 • USB që mundëson komunikimin me TiBO box nëpërmjet Bluetooth.

$12.00

Availability: In stock

Details

Specifikime teknike për TiBO box dhe aksesorët

 • TiBO box Quadcore mundëson video 4K x quadcore.
 • Lidhet me wireles pa antenë apo me kabëll HDMI i cili përfshihet në paketim.
 • Funksionon si router për të shpërndarë internet wireless në të gjithë ambientin përreth.
 • Është zhvilluar 100% nga inxhinierë të talentuar shqiptarë.
 •  Vjen me përmasa vetëm 10cm2, me design tepër elegant për këndin e televizorit tuaj.
 •  Lidhja me boxin e kthen televizorin tuaj në një kompjuter inteligjent.
 •  Aparati ka 2 porta për USB apo Hard disk të jashtëm.
 •  Paketimi i TiBO box Quadcore përfshin telekomandën interaktive me mouse dhe tastierë, pajisjen Bluetooth, ushqyesin dhe fishën HDMI.
 • Telekomanda Interaktive 3 në 1 ofron 3 funksionalitete: mouse, tastier, numra.
 •  Shiko më shumë në  Web http://tibo.tv/box.

Additional Information

Manufacturer No
Zberthimi i Kostove No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

 1. Be the first to review this product

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

This is custom tab. You can add custom tab as an attribute for entire products, or for each categories. You can add CMS content such as sizing guide or videos to enhance product detail.